Hizmetlerimiz - Teknolife Bilişim
#

Hizmetlerimiz

Ürün, Parça Tamir

Ürün, Parça Tamir

Teknolife Bilişim, Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü bilgisayar, Tablet, Monitör, Yazıcı cihazlarınıza destek vermekte. Tamir, bakım ve güncelleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Teknik Danışmanlık Ve Projelendirme

Teknik Danışmanlık Ve Projelendirme

Kurumsal şirketler için yapılacak olan projelendirme işlemi sayesinde daha etkin ve hızlı ağ kullanımı sağlanabilir. Bu konuda uzman olan ekibimiz ile sizlere sunduğumuz yardım sayesinde daha yüksek verim ile çözümler elde edebilirsiniz. Bir şirketin daha hızlı ve üretken olarak çalışmasını sağlamak amacı ile gelişen teknolojinin kullanılması gerekir.

Veri Kurtarma

Veri Kurtarma

Bilgisayarınızda yer alan fotoğrafların yanlışlıkla veya virüs yoluyla silinmesinden şikayetçi olduğunuz durumda mutlaka profesyonel bir destek almanızı öneririz. Bu noktada TEKNOLİFE olarak %100 güvenilirlik kapsamında hizmet veriyoruz. Kurumsal bir hizmet almayı tercih ettiğinizde en önemli olan kriter güven ve kalite oluyor.

Network Çözümleri

Network Çözümleri

Sağlıklı çalışan ve yönetilebilen akıllı bir yerel ağ, performans beklentilerinizin ve yaşadığınız darboğazların kesin bir çözümüdür. Bilgi iletişiminin ve paylaşımının önem kazandığı ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde firmaların daha hızlı ve güvenliği yüksek, kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Web Sayfası Tasarım Hizmetleri

Web Sayfası Tasarım Hizmetleri

Web sayfası tasarım hizmetleri ile etkili, anlaşılır, hedef odaklı ve rahatça kontrol edilebilen web siteleri tasarlıyoruz. Çağdaş ve teknolojik gelişmelere uygun tasarım yaparken aynı zamanda müşterilerimiz tarafından kolayca ekleme çıkarma yapılabilen web sayfaları oluşturuyoruz.

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar bakım anlaşması yöntemiyle bilgisayar parkı, serverı, network cihazları, güvenlik duvarı, yazıcıları ve diğer çevre birimleri olan şirketlere bilgisayar destek hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca çağrıya bağlı olarak bilgisayar teknik ve sistem destek hizmetleri vermektedir.

Destek Hattı